Hledat English (United States)  Čeština (Česká Republika) Slovenčina (Slovenská Republika)  Hrvatski (Hrvatska)
17. ledna 2018 ..:: Chorvatsko » Články ::.. Zaregistrovat se  Přihlásit se
   Vyberte článek Minimalizovat  
     
 Vytiskout   
   Reklama Minimalizovat  
Bez reklam
     
  
Jadran express 2007

Jadran Express 2007

Po roční odmlce spojené s nadávkami nemála turistů mířících do Splitu a okolí české dráhy opět vypraví vlak do Chorvatska. Tentokrát se nebude jednat o podivnou akci CK ČD, ale o běžnou linku pod označením R 1203 /1985/1200/1823. Vlak pojede v trase Praha hl.n., Praha - Vršovice, Kolín, Kutná Hora hl.n., Čáslav, Golčův Jeníkov město, Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Přibyslav, Žďár nad Sázavou, Tišnov, Brno - Královo Pole, Brno hl.n., Břeclav, Kúty, Malacky, Bratislava hl.n., Bratislava - Petržalka, Rusovce, Rajka, Györ, Pápa, Celldömölk, Szombathely, Zalaszentivan, Nagykanizsa, Gyekenyes, Koprivnica, Mučna Reka, Sokolovac, Lepavina, Carevdar, Vojakovački Kloštar, Majurec, Križevci, Repinec, Gradec, Vrbovec, Božjakovina, Dugo Selo, Zagreb gl.kol., Karlovac, Ogulin, Josipdol, Plaški, Vrhovine, Ličko Lešče, Perušič, Gospič, Lovinac, Gračac, Knin, Drniš, Unešič, Perkovič, Kaštel Stari, Split.
Jak jste jistě poznaly, vlak jede přes Slovensko a Maďarsko a vyhýbá se Slovinsku.
Více informací zjistíte na IDOSu, staší hledat spoj Praha - Split.
Ve vlaku bude možná přeprava automobilů, motocyklů a kol. Ale pokud jsem to správně pochopil tak auta a motorky lze převážet jen v úseku Praha - Split. Důležitou informací je, že vlak pojede každodenně od 22.6. do 7.9. v 7:54 z Prahy a ve Splitu bude v 5:54.
 Zpět pak odjíždí ve 20:56 a do Prahy přijíždí ve 20:00.
Vlak bude vybaven vozem pro přepravu automobilů a zavazadel, lůžkovými a lehátkovými vozy a vozy 2. třídy k sezení. Zajímavé je, že některé z vozů budou patřit Chorvatským železnicím. Cena z Prahy do Splitu bude činit 2038Kč. Místo, kde najít ceny pro spojení na libovolném úseku, se mi bohužel najít nepodařilo.
Více informací: http://www.cd.cz/index.php?action=article&id=25121
Příjezd Jadranexpressu do Splitu (2005)Nádraží Split

   Zpět na kategorii   Další  2 z 2
Od 12.2. 2007
Celkem
Chorvatsko
© Đonny 2007   Podmínky používání  Prohlášení o soukromí
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation