Traži English (United States)  Čeština (Česká Republika) Slovenčina (Slovenská Republika)  Hrvatski (Hrvatska)
14. studeni 2019 ..:: Software ::.. Registrirajte se  Prijava
  <a href="http://codeplex.com/DTools">ĐTools</a>  ĐTools Minimiziraj  
Novosti nisu dostupne u ovom trenutku. Poruka pogreške:The underlying connection was closed: An unexpected error occurred on a send.

     
  
Vítejte v sekci software. Naleznete zde rozličné softwary, které jsem vytvořil. Zvlášť tato sekce obsahuje podsekci klávesnice, kde naleznete různá rozložení klávesnic, a sekci DotNetNuke, kde naleznete doplňky do DotNetNuka. Většinu mých věcí najdete také na Slunečnici.
V poslední době se zabývám vývojem open sosurce knihovny ĐTools, která obsahuje různé nástroje, které mohou programátoři využít ve svých aplikacích.
ĐTools documentation
   Nejnovější software ke stažení Minimiziraj  
     
 Ispis   
   Novinky blogu Minimiziraj  
Novosti nisu dostupne u ovom trenutku. Poruka pogreške:The underlying connection was closed: An unexpected error occurred on a send.

     
 Ispis   
   Novinky Minimiziraj  
Nová verze ruské klávesnice - 18. rujan 2010
Nová verze ruské fonetické klávesnice Ruská - rozložení jako latinka 1.1.0. Přidáno spousta nových znaků a přepracovány kombinační klávesy.
 číst více ...

Visual Basic Improvements - 31. svibanj 2009
Visual Basic Improvements - my list of Visual basic features suggestions updated
 číst více ...

Nová verze ruské fonetické klávesnice - 18. svibanj 2009
Ruská - rozložení jako latinka 1.0.1 přináší drobné změny do rozložení, konkrétně do polohy písmen эЭ, єЄ a еЕ, které si žádali uživatelé. Také přidává znak ].
 číst více ...

CharMap mobile - 15. travanj 2009
Nakonec je zde další software, tentokráte pro mobilní zařízení - Mapa Znaků.
Stahujte: http://dzonny.cz/Default.aspx?id=91&tabid=61
 číst více ...

Đtool documentation on-line - 19. lipanj 2008
ĐTools documentation is now available on-line
 číst více ...

HavToRec GUI - 27. travanj 2008
Pořídili jste si od UPC digitální set-top-box Handan CV-6000 Twin DVR a chtěli byste si nahrávky z něj pouštět i v počítači? Pak se podívejte na utilitku HavToRec GUI  sekci ke stažení.
 číst více ...

Gadgety pro iGoogle - 8. rujan 2007
Před pár lety jsem vytvořil pár gadgetů pro domovskou stránku Googlu. Jedná se o textovou poznámnu, inline rámeček zobrazující libovolnou jinou webovou stránku a změnu obrázku na pozadí domovské stránky. Gadgety naleznete na dzonny.cz/google.
 číst více ...

Klávesnice Vista Edition - 2. travanj 2007
Tak jsem si slavnostně nainstaloval Visty a z hrůzou zjistil, že moje klávesnice pod nimi neběží. Tak jsem si tedy nainstaloval nejnovější verzi MS KLC a klávesnice znovu zbuildoval. Nejnovější buildy označené jako Vista Edition naleznete na stránce klávesnice. Uživatelům stávajících verzí, kteří chtějí být up-to-date musím vzkázat, že není důvod aktualizovat instalace, pokud nepřecházejí na Vistu. Poku byste tak přesto chtěli učinit odinstalujte nejdříve staré verze. V klávesnicích samotných nedošlo k žádným změnám a stejně tak nebyla aktualizována ani nápověda. Drobné změny nastaly pouze v instalačním procesu, který se nyní nespouští MSI souborem ase souborem setup.exe.
 číst více ...

Blog - 19. ožujak 2007
Za účelem ukojení své případné potřeby něco sdělit světu jsem založil blog, kde se budu šířit hlavně o svých zkušenostech s vývojem SW a počítači obecně.
 číst více ...

Překlad DNN kompletní - 19. veljača 2007
Dokončil jsem překlad jádra DNN a spusty modulů. To samozřejmě neznamená, že s překládáním úplně končím. Výzvou budou jistě nové verze DNN, další moduly a jejich nové verze. Také si nedělám iluze o tom, že by se v současném překladu nenašly nějaké ty chybky.
 číst více ...

Češtiny - 16. veljača 2007
V sekci DotNetNuke jsem přidal sekci češtiny poskytující přehled o češtinách, lokalizovaných modulech a průběhu překladatelských prací. číst více ...

Otevření sekce software - 10. veljača 2007
Máme tu první várku softwaru, která obsahuje to, co stojí za to z toho, co jsem doposavad vyvinul.
A v sekci klávesnice najdete pár klávesnic a v sekci DotNetNuke pár češtin do DotNetNuka.
 číst více ...

     
Dijeljenje   Ispis   
Od 12.2. 2007
Celkem
Software
© Đonny 2007   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2019 by DotNetNuke Corporation